europacentrum@tlen.pl
Angelika i Jacek zapraszają !
tel. Youtube: Europa Centrum

Nakręć się na Jeunesse !

Poznaj System Wspierania Młodości i daj sobie szansę na nowe możliwości finansowe !

Kochani ! Chwilowo jesteście na naszej "stronie technicznej", nowa w budowie, wkrótce pod tym samym adresem :-) !
Jak już wiecie - lub za chwilę się dowiecie...od czerwca ubiegłego roku (oficjalne wejście na polski rynek), jesteśmy niezależnymi dystrybutorami fenomenalnej wręcz firmy - JEUNESSE GLOBAL !!
Niesamowitej z dwóch powodów:
1. Jeunesse to biznesowy fenomen, który wraz z nami szturmem zdobywa świat! Rok 2015 to MOMENTUM JEUNESSE - 1,1 mld. USD obrotu !
2. Produkty, które oferuje swoim klientom są unikalne w skali światowej, a ich formuły powstały w wyniku wieloletnich badań lekarzy i naukowców, którzy za swoje odkrycia otrzymali wiele prestiżowych nagród, w tym również Nobla jak Pani Dr. Elizabeth Blackburn czy nominowany Dr. Vincent Giampapa.
Do tego wyróżnionego grona zaliczają się również : Dr. Nathan Newman,
Dr. Donna Antarr oraz Dr. William Amzallag.
Napiszemy to krótko... powstrzymują proces starzenia, naprawiają DNA, bazują na komórkach macierzystych dorosłego człowieka, czynią prawdziwe cuda w ogólnym samopoczuciu i wyglądzie. Nie sposób o tym pisać bez entuzjazmu, nie sposób przejść obojętnie !
Wydaje się to banalne...a jednak wszyscy chcemy żyć w zdrowiu i pięknie wyglądać. Odkrycia dzisiejszej nauki w tym wymiarze są nie tylko przełomowe, ale również dla wszystkich dostępne i co ważne...wszyscy, absolutnie wszyscy ludzie z którymi się spotykamy, są nimi zachwyceni i chcą z nich korzystać !
To oczywiście świetnie rokuje dla naszych działań :-)
Jeunesse oferuje nam trzy fantastyczne możliwości - poprawy zdrowia
i witalności - od środka organizmu, pięknego wyglądu na zewnątrz i...
dla zainteresowanych - niepowtarzalną szansę biznesową !
A teraz... zanim przejdziemy dalej, z przyjemnością zapraszamy na nasz pierwszy film... w formie wizytówki - reklamówki ;-) Jeżeli po jego obejrzeniu poczujecie zaciekawienie, w pasku poniżej kliknijcie w "Emerytury" i poszukajcie własnej odpowiedzi na postawione tam pytania...
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015 J-System